Описание
Servicii de amenajare şi salubrizare a stăzilor, inclusiv spațiile verzi și îngrijirea cimitirelor, în or. Nisporeni pentru perioada anului 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria or.Nisporeni
Фискальный код / IDNO
1007601006737
Адрес
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
or.Nisporeni str.Al.cel Bun,55
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:44:10
Последнее изменение
19.12.2022 17:34:10
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,379,466.60
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -