Описание
Servicii de deservire și extindere a garanției sistemului de stocare a datelor Sistemelor Cadastrale HP 3PAR pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:43:48
Последнее изменение
19.12.2022 16:52:24
MTender ID
Код CPV
50310000-1
-
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
211,680.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -