Описание
Achizișionarea produselor petroliere pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Floresti
Фискальный код / IDNO
1007601010426
Адрес
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
bd.Victoriei nr.2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:19:13
Последнее изменение
16.12.2022 16:53:22
MTender ID
Код CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
274,675.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -