Описание
Servicii de transport auto (mijloace de transport cu şofer) spre şi de la serviciu al salariaţilor prin procedura de achiziție
Информация о заказчике
Название
Autoritatea Aeronautica Civila
Фискальный код / IDNO
1012601000074
Адрес
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:15:34
Последнее изменение
18.12.2022 22:59:31
MTender ID
Код CPV
60100000-9
-
Servicii de transport rutier
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
350,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -