Описание
Achiziționarea tehnicii de calcul și de birou
Информация о заказчике
Название
Ministerul Educației și Cercetării
Фискальный код / IDNO
1006601000107
Адрес
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:14:10
Последнее изменение
17.12.2022 20:59:28
MTender ID
Код CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
105,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -