Описание
Lucrari de reparatie capitala a vestiarului stadionului in s.Carabetovca
Информация о заказчике
Название
Primaria Carabetovca
Фискальный код / IDNO
1007601011489
Адрес
MD-6713,
MOLDOVA,
s.Carabetovca,
Basarabeasca,
str. Stefan cel Mare
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 16:01:47
Последнее изменение
16.12.2022 16:01:47
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,298,397.08
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -