Описание
Produse alimentare pentru pacienții bolnavi de tuberculoză pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Centru
Фискальный код / IDNO
1003600153267
Адрес
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 15:33:07
Последнее изменение
17.01.2023 13:53:51
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
465,976.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -