Описание
”Servicii de întreținerea drumurilor publice locale 76,47 km raionul Leova, pentru anul 2023”
Информация о заказчике
Название
Consiliul raional Leova
Фискальный код / IDNO
1007601004102
Адрес
MD-6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Str.Independentei, 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 15:26:36
Последнее изменение
16.12.2022 15:50:25
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,735,177.41
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -