Описание
Deservirea tehnică și reparație a automobilelor
Информация о заказчике
Название
Serviciul National de Management al Frecventelor Radio
Фискальный код / IDNO
1003600042163
Адрес
MD-2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
Strada N. Dimo 22/20
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 14:55:56
Последнее изменение
11.01.2023 11:23:46
MTender ID
Код CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
251,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -