Описание
Servicii de mentenanță și suport tehnic a SIA REVM, inclusiv mentenanță corectivă, adaptivă și preventivă, pentru 12 luni
Информация о заказчике
Название
Comisia Națională a Pieței Financiare
Фискальный код / IDNO
1007601001293
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 13:01:19
Последнее изменение
16.12.2022 13:08:37
MTender ID
Код CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
133,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -