Описание
Produse petroliere și lubrifianți pentru DETS sectorul Ciocana și instituțiile subordonate anul 2023
Информация о заказчике
Название
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Фискальный код / IDNO
1007601009565
Адрес
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Marian Elena Iațcu Rodica
Контактный телефон
022499661
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 12:17:24
Последнее изменение
16.12.2022 12:53:02
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
253,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -