Описание
Servicii de mentenanță a dispozitivelor medicale prin procedura de achiziție de valoare mică (repetat) 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Фискальный код / IDNO
1003600153360
Адрес
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cecoi Mariana
Контактный телефон
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 12:09:30
Последнее изменение
16.12.2022 12:12:16
MTender ID
Код CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
30,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -