Описание
Serviciilor de formare profesională continuă a medicilor, farmaciștilor și asistentelor medicale
Информация о заказчике
Название
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Фискальный код / IDNO
1003600153360
Адрес
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cecoi Mariana
Контактный телефон
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 11:51:58
Последнее изменение
21.12.2022 15:44:07
MTender ID
Код CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
499,582.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -