Описание
Servicii de reparație, mentenanță a imprimantelor și copiatoarelor, încărcarea și regenerare a cartușelor la imprimante și copiatoare 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Фискальный код / IDNO
1003600153360
Адрес
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cecoi Mariana
Контактный телефон
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 11:39:29
Последнее изменение
21.12.2022 17:16:35
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
356,741.65
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -