Описание
Vânzare Masă Lemnoasă
Информация о заказчике
Название
Centrul de Excelenţă în Viticultură şi Vinificaţie din Chişinău
Фискальный код / IDNO
1016620005681
Адрес
MDA-2050,
MOLDOVA,
s.Stăuceni,
mun.Chişinău,
Grătieşti 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 11:36:24
Последнее изменение
16.12.2022 12:48:57
MTender ID
Код CPV
77200000-2
-
Servicii pentru silvicultură
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -