Описание
Achiziționarea gazelor industriale și amestecului de gaze de calibrare pentru deservirea proceselor tehnologice la obiectivele ”Termoelectrica” S.A. 2023.
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.12.2022 9:53:25
Последнее изменение
16.12.2022 16:51:25
MTender ID
Код CPV
24100000-5
-
Gaze
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,176,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -