Описание
Complex sportiv și de joacă pentru copii cu livrare și instalare
Информация о заказчике
Название
Primaria Hlinaia
Фискальный код / IDNO
1007601008627
Адрес
MD-4634,
MOLDOVA,
s.Hlinaia (r-l Edineţ),
Edineț,
Edinet s.Hlinaia
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 17:30:23
Последнее изменение
15.12.2022 17:39:05
MTender ID
Код CPV
37400000-2
-
Articole şi echipament de sport
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
489,428.17
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -