Описание
Lucrări de reparație a acoperișului și tencuiala pereților exteriori la gimnaziul din comuna Mîrzești satul Mîrzești (repetat)
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Mirzesti
Фискальный код / IDNO
1007601001743
Адрес
3537,
MOLDOVA,
s.Mîrzeşti,
Orhei,
s. Mîrzești r. orhei
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Olga Petrasco
Контактный телефон
078956289, 0235-63-415
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 16:16:09
Последнее изменение
19.12.2022 10:59:06
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,810,905.83
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -