Описание
Achiziționarea produselor alimentare pentru LT Măgdăcești , semestrul II al anului de învățământ 2022-2023
Информация о заказчике
Название
Liceul Teoretic Magdacesti
Фискальный код / IDNO
1012620009429
Адрес
4829,
MOLDOVA,
s.Măgdăceşti,
Criuleni,
str.Stefan cel Mare 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 15:17:50
Последнее изменение
20.12.2022 15:59:58
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
577,760.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -