Описание
Servicii de deservire și întreținere a ascensoarelor pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Raional Soldanesti
Фискальный код / IDNO
1003606015521
Адрес
7201,
MOLDOVA,
or.Şoldăneşti,
Şoldăneşti,
Soldanesti, str. Pacii nr.24
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 15:00:20
Последнее изменение
15.12.2022 15:06:15
MTender ID
Код CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
30,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -