Описание
Produse petroliere (motorină) pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de Plasament Temporar pentru copii separați de părinți
Фискальный код / IDNO
1018601000113
Адрес
MD-3006,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.Alexandru cel Bun 54
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 14:52:31
Последнее изменение
15.12.2022 15:12:43
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
62,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -