Описание
Servicii de transport a deșeurilor menajere pentru anul 2023 (repetat)
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 14:36:48
Последнее изменение
15.12.2022 15:04:39
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
725,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -