Описание
Produse alimentare pentru I jumătate a anului 2023
Информация о заказчике
Название
IP Școala Profesională nr.4 din mun. Bălți
Фискальный код / IDNO
1007602003973
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
m.Bălți, str.Iv.Franco 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 13:44:08
Последнее изменение
15.12.2022 15:39:04
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
559,680.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -