Описание
Servicii de evacuare și neutralizare a deșeurilor rezultate din activitatea medicală pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic de Psihiatrie
Фискальный код / IDNO
1003600150554
Адрес
MD-2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
Costiujeni, 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 13:29:00
Последнее изменение
15.12.2022 13:36:36
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
61,600.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -