Описание
Lucrări de reparație a podului de încrucișare poziționat pe drumul expres M5 Frontiera cu Ucraina-Criva-Balți-Chișinău-Tiraspol-frontiera cu Ucraina, km 264,790.
Информация о заказчике
Название
Î.S.”Administrația de Stat a Drumurilor”
Фискальный код / IDNO
1003600023559
Адрес
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Bucuriei nr.12 bl.a
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 12:14:26
Последнее изменение
21.12.2022 10:56:35
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
29,707,020.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -