Описание
Produse alimentare (carne și produse din carne)
Информация о заказчике
Название
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Фискальный код / IDNO
79592
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 11:54:57
Последнее изменение
15.12.2022 12:41:36
MTender ID
Код CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
172,433.33
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -