Описание
Achiziționarea produselor alimentare semestrul I, anul 2023
Информация о заказчике
Название
Scoala Profesionala Soroca
Фискальный код / IDNO
1008607002130
Адрес
MD-3000,
MOLDOVA,
mun.Soroca (r-l Soroca),
Soroca,
str.Ștefan cel Mare ,6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 11:35:43
Последнее изменение
15.12.2022 11:55:03
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
212,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -