Описание
Servicii de pază fizică pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Consiliul Audiovizualului
Фискальный код / IDNO
1006601004024
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vlaicu Pârcălab 46
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 11:13:28
Последнее изменение
15.12.2022 11:25:41
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
350,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -