Описание
Produse alimentare pentru a I semestru a anului 2023 pentru instituțiile subordonate Primăriei
Информация о заказчике
Название
Primaria Singerei
Фискальный код / IDNO
1007601002223
Адрес
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
str. Independentei, 124
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.12.2022 10:20:22
Последнее изменение
15.12.2022 10:20:22
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
971,140.33
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -