Описание
Procurarea produselor alimentare pentru gradinita din s.Serpeni
Информация о заказчике
Название
Primaria Serpeni
Фискальный код / IDNO
1007601011179
Адрес
MD-6534,
MOLDOVA,
s.Şerpeni,
Anenii Noi,
str.Stefan cel Mare 117
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 23:06:33
Последнее изменение
15.12.2022 20:02:59
MTender ID
Код CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
429,750.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -