Описание
Achiziționarea produselor alimentare pentru creșa--grădiniță de copii din s. Larga Nouă, rl Cahul
Информация о заказчике
Название
Primaria Larga Noua
Фискальный код / IDNO
1007601007136
Адрес
MD 3921,
MOLDOVA,
s.Larga Nouă,
Cahul,
s. Larga Noua
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 17:28:08
Последнее изменение
27.12.2022 18:24:37
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
250,073.39
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -