Описание
Procurarea produselor alimentare pentru grădinița din s. Hîrbovăț raionul Anenii Noi
Информация о заказчике
Название
Primaria Hirbovat
Фискальный код / IDNO
1007601011250
Адрес
MD-6524,
MOLDOVA,
s.Hîrbovăţ (r-l Anenii Noi),
Anenii Noi,
str. Independentei
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 16:50:32
Последнее изменение
19.12.2022 10:03:55
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
296,368.92
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -