Описание
Achiziționarea produselor petroliere pentru anul 2023.
Информация о заказчике
Название
Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova
Фискальный код / IDNO
1006601001045
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piața Marii Adunări Naționale, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 16:18:30
Последнее изменение
19.12.2022 15:10:11
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
457,200.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -