Описание
Detergenți/Dezinfectanți pentru Sterilizare și mașini de dezinfecție a endoscoapelor - 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Фискальный код / IDNO
1003600152606
Адрес
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Serviciul achizitii publice
Контактный телефон
022250809, 022250707
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 16:14:12
Последнее изменение
14.12.2022 16:35:28
MTender ID
Код CPV
33630000-5
-
Medicamente utilizate în dermatologie şi pentru sistemul musculo-scheletic
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
298,575.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -