Описание
Construcția rețelelor de alimentare cu apă din satul Parcova, raionul Edineț
Информация о заказчике
Название
Primaria Parcova
Фискальный код / IDNO
1007601007310
Адрес
MD4636,
MOLDOVA,
s.Parcova,
Edineț,
s.Parcova
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 16:11:44
Последнее изменение
20.12.2022 15:20:18
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
7,893,040.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -