Описание
Mijloace speciale de semnalizare sonoră și luminoasă pentru automobilele speciale (repetat)
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 14:10:33
Последнее изменение
14.12.2022 18:46:21
MTender ID
Код CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
165,830.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -