Описание
Servicii de pază fizică a obiectivelor BMA al MAI
Информация о заказчике
Название
Biroul migratie si azil
Фискальный код / IDNO
1006601000794
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare nr. 124
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Stratila Valeriu
Контактный телефон
022526667; 068069933
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 11:52:20
Последнее изменение
02.01.2023 10:33:13
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
666,666.66
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -