Описание
combustibil pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Фискальный код / IDNO
1008606006164
Адрес
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.12.2022 11:35:03
Последнее изменение
14.12.2022 11:41:41
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
174,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -