Описание
Servicii de pază fizică și tehnică
Информация о заказчике
Название
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Фискальный код / IDNO
1008601000617
Адрес
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 18:14:20
Последнее изменение
13.12.2022 18:38:57
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
429,836.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -