Описание
Achiziționarea corpurilor de iluminare artistică a spectacolelor
Информация о заказчике
Название
T.D.R.S. A.P.CEHOV I.P.
Фискальный код / IDNO
1003600166605
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pircalab nr.75
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 17:51:08
Последнее изменение
11.01.2023 17:06:21
MTender ID
Код CPV
32320000-2
-
Echipament audiovizual şi de televiziune
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
500,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -