Описание
Reparația fasadei la caminul nr.2, Scoala Profesională nr. 2, or. Cahul
Информация о заказчике
Название
II Scoala Profesionala N2 Cahul
Фискальный код / IDNO
1008603000459
Адрес
MD-3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Stefan cel Mare 125
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 15:43:46
Последнее изменение
13.12.2022 15:47:31
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,707,186.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -