Описание
Achiziționarea instrumentelor muzicale, acordeoane pentru necesitățile Filarmonicii Naționale Serghei Lunchevici
Информация о заказчике
Название
Filarmonica Nationala "Serghei Lunchevici"
Фискальный код / IDNO
1003600037248
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Mitropolit Varlaam 78
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 15:03:40
Последнее изменение
13.12.2022 15:46:51
MTender ID
Код CPV
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
790,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -