Описание
Servicii de evacuarea de deșeuri din or. Leova, sectorul particular, pentru perioada anului 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria Leova
Фискальный код / IDNO
1007601004135
Адрес
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
or.Leova str.Unirii 22
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 15:00:31
Последнее изменение
13.12.2022 15:08:49
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,200,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -