Описание
Produse alimentare inclusiv ecologice pentru institutiile subordonate DITS Briceni
Информация о заказчике
Название
Direcția Învățământ Tineret și Sport Briceni
Фискальный код / IDNO
1009601000131
Адрес
MD-4701,
MOLDOVA,
or.Briceni (r-l Briceni),
Briceni,
Str. Ștefan cel Mare 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Vitalie Stirbu
Контактный телефон
024722748 mob 069853929
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 14:47:55
Последнее изменение
13.12.2022 14:47:55
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
195,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -