Описание
Servicii de curațenie și igienizare în mediu urban sau rural și servicii conexe pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria Leova
Фискальный код / IDNO
1007601004135
Адрес
6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
or.Leova str.Unirii 22
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 14:02:46
Последнее изменение
13.12.2022 14:25:28
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,333,327.59
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -