Описание
Formularelor de evidență primară (medicală) pentru anul 2023 REPETAT
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 12:32:43
Последнее изменение
13.12.2022 12:42:09
MTender ID
Код CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
69,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -