Описание
produse alimentare pentru lunile ianuarie – iunie 2023 pentru instituțiile de educație timpurie din com. Băcioi
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Bacioi
Фискальный код / IDNO
1007601010220
Адрес
MD-6812,
MOLDOVA,
s.Băcioi,
mun.Chişinău,
Independenței 125
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.12.2022 12:04:56
Последнее изменение
13.12.2022 15:11:58
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
799,970.00
MDL
Период подачи заявок:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -