- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare
Materiale consumabile pentru tehnica de imprimare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul de Protecție și Pază de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001104
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Sfatul Țării 26
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.11.2021 10:56:08
Ultima modificare
23.11.2021 12:13:52
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Cartușe de toner
Cartușe de toner
Denumirea lotului : Lotul nr. 2 Cerneala pentru imprimantă
Cerneala pentru imprimantă
Denumirea lotului : Lotul nr. 3 Consumabile pentru maşină de etichetat Epson LW-700
Consumabile pentru maşină de etichetat Epson LW-700
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 1 Cartușe de toner
50000 MDL
Denumirea lotului : Lotul nr. 3 Consumabile pentru maşină de etichetat Epson LW-700
11666.67 MDL
Denumirea lotului : Lotul nr. 2 Cerneala pentru imprimantă
5000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
66,666.67
MDL
Perioada clarificărilor:
23.11.2021 12:13:52 - 25.11.2021 01:00:00
23.11.2021 12:13:52 - 25.11.2021 01:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.11.2021 01:00:00 - 01.12.2021 15:00:00
25.11.2021 01:00:00 - 01.12.2021 15:00:00