- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
produse lactate pentru anul 2022
produse lactate pentru anul 2022
produse lactate pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Grădina Zoologică
Codul fiscal/IDNO
1003600114422
Adresa
2072,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 50/7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 16:00:58
Ultima modificare
22.11.2021 17:39:19
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : produse lactate
brînză proaspătă de vacă cu fracția masică de grăsime 5%, ambalaj: pachet polietilen 1-2 kg. HG nr.611 din 05.07.2010
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
255975 MDL
ID
e6059ed7-4e13-4c74-8f9f-f80f94581991
Pas minim
2559.75
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.12.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
255,975.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 17:25:14 - 27.11.2021 18:00:00
22.11.2021 17:25:14 - 27.11.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.11.2021 18:00:00 - 01.12.2021 18:00:00
27.11.2021 18:00:00 - 01.12.2021 18:00:00