- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Uși metalice blindate cu instalare
Uși metalice blindate cu instalare
Uși metalice blindate cu instalare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.11.2021 15:36:27
Ultima modificare
22.11.2021 17:46:47
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Uși metalice antiincendiu cu instalare
Uși metalice antiincendiu cu instalare
Statut
Activ
Valoarea estimată
48431.25 MDL
ID
50c93879-3f67-46eb-be99-bba7ad8cd078
Pas minim
484.31
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 15:38:47 Până la 30.12.2021 15:38:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Uși metalice antiincendiu cu instalare
48431.25 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
48,431.25
MDL
Perioada clarificărilor:
22.11.2021 15:41:16 - 24.11.2021 15:00:00
22.11.2021 15:41:16 - 24.11.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.11.2021 15:00:00 - 26.11.2021 15:00:00
24.11.2021 15:00:00 - 26.11.2021 15:00:00